Refundácia (vrátenie) DPH z iných členských štátov EÚ

Spoločnosť ZLATA, s.r.o. Vám ponúka možnosť zastupovania Vašej spoločnosti pri predkladaní žiadostí o refundáciu (vrátenie) DPH z iných členských štátov EÚ elektronickou formou.

Aby sme Vám uľahčili rozhodovanie ako na to, pripravili sme pre Vás  tri PDF súbory s férovou ponukou. Stačí na ne kliknúť. 

1. Základné kritériá pre vrátenie DPH z iných členských štátov EÚ – bezplatne,
2. Otázky a odpovede k vráteniu dane z iných členských štátov EÚ – za 10 EUR,
3. Podmienky členských štátov EÚ pre vrátenie DPH – za 10 EUR.

Ak si ich zakúpite a predsa sa rozhodnete pre spoluprácu s našou spoločnosťou, poskytneme Vám zľavu až do výšky 100% z poplatku za vytvorenie väzby na portáli finančnej správy (20 EUR – stačí uviesť čísla faktúr za zakúpené produkty na konci kontaktného formulára). Zľavy nie sú prenosné.
V konečnom sumáre Vás získanie PDF súborov nebude nič stáť. Je to fér?

Tak neváhate, nestrácajte čas a využite možnosť spolupráce s našou spoločnosťou.

Vyplňte, prosím, kontaktný formulár, prípadne si vyžiadajte predbežnú ponuku cez tento mailový kontakt.BelgickoBulharskoChorvátskoCyprusČeská republikaDánskoEstónskoFínskoFrancúzskoGréckoHolandskoÍrskoLitvaLotyšskoLuxemburskoMaďarskoMaltaNemeckoPoľskoPortugalskoRakúskoRumunskoSlovenskoSlovinskoSpojené kráľovstvoŠpanielskoŠvédskoTaliansko


ÁnoNie

Vyjadrite súhlas s uchovávaním osobných údajov, ktoré vypĺňate pri registrácii a ktoré sú potrebné pre korektnú komunikáciu s Vami. Vami zadané dáta môžu byť kedykoľvek vymazané v rozsahu platnej legislatívy.

[recaptcha size:compact]